ΘΕΤΑΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ

Την Τρίτη 28 Μαρτίου, το σχολείο μας φιλοξένησε την θεατρική ομάδα του ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ, η οποία παρουσίασε μια καταπληκτική παράσταση με θέμα εμπνευσμένο από το σχολικό εκφοβισμό. Η προσοχή κατά την διάρκεια της παράστασης και το θερμό χειροκρότημα στο τέλος αποτελούν αποδεικτικά στοιχεία της ποιότητας του όλου εγχειρήματος. Ευχαριστούμε θερμά, την διευθύντρια του ΓΕΛ Ν, ΑΡΤΑΚΗΣ κυρία Λιάνα Μυλωνά Ταμπουρατζή για την αποδοχή της πρόσκλησης και τους μαθητές της θεατρικής ομάδας που μας μάγεψαν με τις ικανότητές τους.

Παραθέτουμε τον χαιρετισμό της κας Μυλωνά καθώς και μερικές φωτογραφίες από την παράσταση

Σας ευχαριστουμε για την θερμη σας υποδοχη κα τους εξαιρετικους μαθητες σας που με τη ζεστασια και τη θετικη τους ενεργεια συνεβαλαν στην πραγματοποιηση της θεατρικης μας παραστασης για τον Σχολικο εκφοβισμο.
Η θεατρικη ομαδα του ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
Η Διευθυντρια και υπευθυνη της Θεατρικης ομαδας Μυλωνα Λιανα